Kurz šití v Prostějově pro začátečníky "Ušij si něco na sebe"

Už jste někdy zažila situaci, kdy vám v obchodě nic nesedělo. Nebo jste nemohla sehnat přesně to, co byste ráda oblékla svému dítěti? Přesně pro vás je náš nový kurz šití v Prostějově. Kurz je zaměřen na naprosté začátky u stroje. V kurzu se naučíte základy a díky nim se vám otevřou naprosto neprobádané dveře tvorby a šití, které jste doposud neměla možnost prozkoumat. A garantujeme vám, že se vám tato pandořina skříňka opravdu hodně zalíbí a nebudete chtít přestat.

Kde se kurz uskuteční?

Kurz šití se uskuteční v naší vlastní šicí dílně v Prostějově na Svatoplukově 45a. Naše dílna je vzdušná, moderně zařízená. V dílně najdete všechny nástroje potřebné pro šití. Včetně kotoučové řezačky nebo průmyslových strojů. Naše dílna je zařízena také stroji domácími, na kterými se účastníci začínají učit.

program

Co bude náplní kurzu?

  • Polohování střihů na látku a stříhání látky
  • Základy ovládání domácího stroje (pro pokročilejší základy ovládání průmyslového stroje)
  • Šití vlastního projektu krok za krokem pod vedením instruktorky

 

"V kurzu strávíte celkem 4 hodiny a během kurzu se naučíte, jak vlastně začít s přípravou projektu na šití, jak vybrat vhodné látky, jak to celé nastříhat a upravit a také jak projekt ušít. Výhodou živého kurzu je intenzita strávená u šití a velkou výhodou oproti kurzům online je přítomnost zkušenné lektorky, která vám bude po ruce."

 

Kurz proběhne ve dnech: 15. - 16. 8. 2022 od 16:00 do 18:00 v oba dva dny.

Adresa dílny: Svatoplukova 45a 

Co s sebou? Svačinu, přezůvky a látku

Platba: předem přes e-shop, odkaz ke koupi kurzu níže

Počet míst: 5

 

Zakoupit místo na kurz

 

V ceně kurzu je základní galanterie jako jsou nitě, jehly, pruženky. Látku si vyberte dle vašich preferencí a přineste si ji s sebou. Jakou látku vybrat vám rádi poradíme na emailu podpora@treehousestudio.cz.

Látky vám můžeme případně prodat i na místě, avšak počítejte s menším výběrem a vyšší cenou než pokud si látku koupíte sami v obchodě nebo na e-shopu s látkou.

Doporučujeme UNUODESIGN.cz

1

 

Těšíme se na Vás

Lektorky a instruktorky Treehouse studia.cz