O nás

Ahoj, jak se máte?

Vítáme Vás v našem Treehouse studiu. Tak nějak bychom Vás uvítali, když byste zavítali přímo do naší dílny, kde šijeme, stříháme a balíme Vaše krásné objednávky. Ráda bych představila náš tým, naši práci a příběh. Značka Treehouse studio vznikla teprve nedávno. Přejmenováním ze značky Šibabi. Ale nebojte se, značku nepřevzal někdo jiný. Neprodala se nějakému vlivnému investorovi ze zahraničí. To se běžně malým lokálním značkám nestává, a my bychom stejně neprodali!

Náš příběh začal v roce 2018, kdy jsme s mužem Lukášem chtěli pomoci zkušenostmi z marketingu mojí mamince, která onemocněla psychickým onemocněním. Vize byla, že bude šít pro děti nebo lidi a tím si vydělá. Takto to chtěla i ona.

Ale tento koncept příliš dlouho nefungoval. Kdo zažil, ví o čem mluvím.

2_4

 

Konec a začátek

Pod značkou Šibabi jsme založili kampaň, která měla pomoci mámě vydělat na stroje, nakonec to bylo fiasko. I to se stává. Nakonec si máma nevydělala ani na vlastní nájem a my společně řekli, to nejde, dělá to zlou krev a rozpustíme to. Tak jsme skončili v roce 2019. Něco málo přes rok po spuštění první vize. A dloooouho byl klid a nic se nedělo. Luky chodil do práce, živil rodinu. 

 

11. září 2019

Bylo chladno a Ema neměla čepici. Chtěla jsem nějakou koupit ale pak mě napadlo, že mám přeci schovaný stroj a plné krabice látek, které jsou sice jen kousky a nikdy neměli pak už větší smysl, ale na čepici to půjde. Takže jsem ušila čepici. A pak ještě jednu a další. A k ní slintáček. A pak ještě jeden…

A bylo. Šila jsem po večerech, na Instagramu prodala pár kusů, pak zase víc. pak ještě jednou tolik… A je tu rok 2020 a naše první designové kolekce. Vždy jsem chtěla něco lepšího. Kvalitnějšího a tak jsem riskla první vydělané peníze za čepice a koupila 4 metry docela drahé organické bavlny s autorskými potisky. Uf. Byla jsem tak nervozní. Ty látky stály skoro víc, než Lukáš vydělal jízdami za den. Risk se ale vyplatil a kolekce čítající 3 kusy od jednoho vzoru měla velký úspěch. Našich prvních 99 kusů.

Rok 2020 jsme zakončili v nové dílně, už po druhé stěhované do větších prostor a váš zájem byl tak velký! 

3_3

 

Dílna v Prostějově

Současnost.

Skokem Vás vezmu do současnosti. Dnes jsme v týmu 6 lidí a několika externími pracovníky a asistenty. Na dílně máme dvě švadleny a dva střihače. Já už dávno nesedím jen za strojem a vymýšlím pro Vás stále nové a zajímavé věci. Konstruuji střihy, šiju prototypy, fotím, tvořím pro Vás nové vzory, které pomalu zařazujeme do nabídky. Také jsem na dílně, často jdu ze stanoviště na stanoviště a šiju, zapravuji, přišívám bambule, žehlím, balím balíčky. Spolu s Lukášem a našim dream týmem tvoříme ty nejkrásnější a nejlepší produkty pro Vaše děti.

1_5

 

Děkujem za Vaši podporu

Helena, Luky a tým

 
x

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení