Náš příběh

 Treehouse studio a jeho příběh

 
Příběh naší značky jsme začali psát už před pěti lety v roce 2017. Měly jsme doma s mámou starý rozvrzaný stroj Veritas a toužily jsme něco vyrábět. Nějak se živit. A tak začaly vznikat první výrobky nejprve v rukou mojí mámy, později v rukách šikovných českých švadlenek.
 
Treehouse je značka, která miluje přírodu. Doslova "Dům na stromě" jsme si vysnili jako rodiče pro naše děti. Domek ve větvích jsme vždy chtěli postavit pro potomky, aby si měli kde hrát. Bohužel se nám nikdy nepovedlo na vlastním pozemku mít strom, který by takovou stavbu unesl.
 
Dnes je naše značka hlavně postavena na pečlivosti, perfektní kvalitě, organických materiálech a sedících střizích. Reprezentujeme českou zručnost a kvalitu. Udržujeme si ryze českou výrobu od prvního střihu po závěrečné dokončení. 
 
Mezi naše nejlepší produkty, které si zamilujete, jen co je poprvé nasadíte dítěti, patří legíny s traky
 
photo_2022-05-23_17-06-25 (2)  photo_2022-05-23_17-06-24
 

O nás

Jsme rodina pocházející z moravy. Máme čtyři nádherné děti. Já (Helena) a Lukáš jsme v zaměstnání nebyly příliš spokojení. Oba jsme pracovali delší dobu skrze PC a to nás po čase velmi unavilo. Toužili jsme mít něco hmatatelného. Vytvořit něco, co budeme moci předat poté potomkům.

Jednoho dne jsme s mojí mámou rozbalili starý stroj Veritas, který u nás byl v úschově a navlékli jsme nitě. Od té doby se počítá vznik naší firmy. Já sama jsem po čase usedla za stroj a tvrdě pracovala na našem snu. Ušila jsem tak nevědomky náš nejúspěšnější produkt. Legíny s traky.

Legíny naš děti oblékají stále. Ať už jsou větší nebo jako batolata. Doteď oceňuji praktičnost traků, které udrží legíny na místě a dětem se neodhalují záda. 

Helena a Lukáš Dobrozenští

 IMG_5147