Naše certifikace a výroba

Naše výrobky stříháme a šijeme kompletně v naší šicí dílně v Prostějově. Ale vše začíná už výběrem vhodného materiálu pro naše kolekce. A my takový materiál našly. Zamilovali jsme si jej od prvního pohlazení a věříme, že i vy se do něj zamilujete.

Pro naše kolekce používáme výhradně organické úplety s GOTS certifikací. Číslo certifikátu našich látek je CU10957969. Tyto látky splňují zákon 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a také jsou ve shodě s vyhláškou 84/2001 Sb. a dalších souvisejících předpisů. Látky jsme si nechali otestovat ve státní zkušebně a certifikát získali.

Proces výroby

Naše jednoduché krásné a minimalistické oblečení prochází několika operacemi. Když si vezmeme například legíny s traky tak tento jediný kousek se stříhá ruční pilou nebo vertikální pilou ve vrstvách. Jediné kalhoty se skládají celkem ze 7 dílů. Dále prochází šicí dílnou a musí projít dalšími 6 operacemi a vystřídat celkem 3 typy šicích průmyslových strojů. Jejich nádherný vzhled a perfektní a pečlivé zpracování je naše obchodní tajemství. Každý kus vyžaduje perfektní péči a ostré jehly. Žebrovinové úplety jsou velmi citlivé a proto je použití správné výrobní technologie nutností.

Nakonec prochází výrobky žehlící stanicí, která dokonale vyhladí.

Krásné a pečlivě zabalené pak putíjí k zákazníkovi.

program (2)