Jak na objednávku?

Všechny produkty z limitované kolekce stříháme ručně a šijeme až na vaši objednávku. Díky tomu šetříme životní prostředí, nevytváříme zbytečné kusy, které nikdo nekoupí a přispíváme tak na českém trhu práce zaměstnáváním českých švadlen a šikovných střihačů. Jak tedy objednat a co to obnáší?

 

  • Objednávku si uděláte na našem e-shopu. Zboží nemusíte nakupovat překotně, nevyprodáváme kusy ale čísla objednávek. Limit máme nastaven na 200 ks objednávek na otevření, Někdy dosáhneme limitu během dvaceti minut, jindy až za dva dny. Přesto s objednáním neotálejte. Pokud objednáte až v pozdějších termínech, je riziko, že svoje krásné produkty nebudete moci nosit celou sezonu.
  • Při objednávce dejte pozor hlavně na velikost, kterou vybíráte a na vzor. Později po zaplacení nemůžeme udělat změnu velikosti nebo změnu produktu. Můžeme změnit barvu nápletu nebo vzor a to do 3 dnů od zaplacení objednávky.
  • Po zadání objednávky vám odesíláme informace k platbě nebo zaplatíte kartou. latby převodem párujeme do 3 dnů. Platby ze zahraničí do 5 dnů od objednání.
  • Jakmile je uhrazeno, začínáme stříhat a šít objednávky. Nemůžeme uprostřednit žádné objednávky, které budou v tomto termínu zadané, budeme se ale snažit odesílat co nejdříve. Nejdéle je třeba počítat s dobou 6 týdnů dodání. Pokud budeme rychlejší, většinou odesíláme 3 až 4 týden po objednávce.
  • Informace o objednávkách nezasíláme po dobu vyřizování. Pokud budete chtít informace o objednávce dříve než uplyne doba doručení, pište výhradně na info@treehousestudio.cz
  • Objednávky nelze po uhrazení a zařazení do střihového plánu stornovat ani zrušit nebo změnit.
  • V případě, že vám nebude produkt pasovat velikostně, nelze vyměnit, můžete jej vrátit do 14 dní, pokud nebude customizován.

 

Customizace

Customizací myslíme úpravy dle přání zákazníka. Do této kategorie patří produkty, které mají na míru upravenou buď délku nohavic, šířku pasu nebo barvu nápletů či podšívky, které nenabízíme standardně.

Tyto produkty nelze vrátit do 14 dní, neboť spadají do kategorie produktů upravených na míru dle našich OP.

x