Doprava a platba

 
Dopravu z naší dílny jsme vymysleli následovně. Protože většina z našich zákazníků jsou maminky a i my sami máme děti, tak si rádi balíčky přebíráme na odběrných místech v době, kdy nám to vyhovuje. Takže nejoblíbenější službou pro zasílání balíčků je Zásilkovna. Nabízíme doručení na odběrné místo ve vašem okolí. Další možností je kurýr PPL, se kterým máme také dobré zkušenosti.

 

Zásilkovna a seznam odběrných míst

Sledovat zásilku můžete zde 

 photo_2021-08-02_11-58-43

 Balení 

Jednou z radostí, kterou opravdu můžu dělat pořád, je vymýšlet, jak udělat zásilku ještě hezčí. A proto každý balíček obsahuje i informace k péči, děkovací kartičku a taky malou a milou pozornost od nás jako poděkování za Váš nákup. Někdy to jsou odličovací tamponky nebo třeba malý med, či přírodní mýdlo.

Balení je 100 % recyklovatelné. Krabice, papír, pokyny k údržbě můžete pak jednoduše vzít a odnést do sběru s papírem. Říkáte si, proč máte krabici v plastové obálce. Odpovědí jsou nenechavé ruce některých nepořádných pánů kurýrů. Zavedli jsme tedy ještě obálku navíc, do které se hůř dostává a balíček je pak "anonymní". 

Plastovou obálku pak můžete také naprosto celou zrecyklovat.

photo_2021-08-02_12-35-50

Platby

Platby přijímáme jen předem. U nás nejde platit dobírkou. Určitě Vás napadne proč. Jde samozřejmě o to, že Váš produkt teprve po objednání vzniká, a není někde předbalený. Proto logicky musí být platba na našem účtu dříve, než střihači začnou stříhat.

 

Platby z České republiky zasílejte vždy s variabilním symbolem v Českých korunách 

č.ú: 2901932867/2010

 

Platby z Evropské unie zasílejte opět s v.s v poznámce a jako europlatbu na náš eurový účet v eurech.

č.ú: IBAN:CZ3020100000002501932868
BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

x