Zveme Vás na Den otevřených dvěří 5.10.2022

 

Tak je to tu. Pár dní zpět jsem se při inventuře divila, kolik máme vzorků a pokladů, které prostě nedáme už dohromady na eshopu a nedáme k nim dohromady ani fotky. Napadlo mě zeptat se vás na Instagramu, co byste s tím udělali. Na Ig nejvíce z vás psalo o prodejní živé akci. A tak jsem si říkala, no proč ne vlastně.

Naskytly se tedy dvě varianty. Buď to vezmeme na Mini, což nepřipadá v úvahu, protože náš prostor je omezený a rozhodně nepovezeme ani desetinu toho co máme, nebo uděláme nějakou akci sami.

Uděláme akci sami!

Jupí! Juchů. Akce bude a bude u nás na dílně na Svatoplukově 45a, Prostějov.

Mám už i datum. Bude to 5.10.2022 - tedy přesně za 14 dní. Akci uděláme od 10:00 abychom se stihly nachystat. Samosebou budeme chystat už od teď, protože jinak by se to nestihlo, že jo.  Je to přeci jen za chvilku. Konec akce bude v 17:00. Poslední odpadlíky obsloužíme a nakrmíme o té páte hodině a zase budeme vše uklízet. My totiž pak potřebujeme zase fungovat :-)))

Co bude na programu?

A teď k programu. 

Zvolili jsme, že budeme na akci vybírat vstupné 20 Kč. Je to symbolická částka a nám pomůže pokrýt třeba právě to občerstvení. Nebude snadný nachystat takovou akcičku. Věříme, že to pochopíte a dvacku (nějakou super starou pořádně retro) doma najdete.

Program bude pak následující:

  • 10:00 - otevření dílny - otevření dveří a zahájení prohlídky dílny
  • 11:00 - představení strojového parku, ukážeme vám, co naše mašiny umí
  • 13:00 - povídání o založení naší šicí dílny, zpátky do historie

Časy jsou těžce orientační, protože jsme ještě nikdy nic takového nedělali a stoprocentně nás něco vytrollí už v průběhu a budeme muset improvizovat.

Od 10:00 budeme mít samozřejmě otevřený prodej všeho co budeme mít na place. Připravíme pro vás stoly, věšáky a bedýnky. Vše označíme podle druhu (něco budou vzorky a něco třeba druhé, třetí padesáté jakosti) a cenami. Celou dobu budeme mít za kasou prodavačku a ta bude markovat vše co si umanete koupit. 

Po celou dobu budete moci zobat nějaké ty dobroty. Jen vás prosíme, pořádně při příchodu vydezinfikovat ruce a pokud bduete mít nějaké podezření na respirační onemocnění, tak radši zůstaňte v posteli.

Návrh bez názvu_1

A co budeme mít na place k mání? 

To bude opravdová směs všeho co naše dílna kdy vyrobyla a uskladnila. Všechny produkty druhý jakosti, které mají třeba jen skvrnku a nemohly odejít zákazníkovi. Nebo mají třeba jen menší dirku.

Dále budeme mít spoustu vzorků. Vzorky nebudou každý stejný. Dokonce se budou lišit střihy. Proto vzorky, že jo:-) Každý vzorek, co se ušil třeba pak dostal ještě jinou podobu a ušil se nový. Takhle třeba odvzorkujeme několik kusů a pak tu leží. Vše ale vždy jde nosit. Něco třeba jen na zahradu nebo, jak se říká, "ke koňum".

Na place budeme mít i naši aktuální kolekci. Legíny s traky, mikiny, čepice, tunely, polodupačky. A taky spoooooustu kousků, které vyrobíme ze zbytkových látek, které nám tu leží. Mikiny, legíny, pyžama, čepičky, slintáčky, overaly, šaty. Naše kolekce budeme prodávat za standardní cenu. Vše ostatní s vyšší slevou (30-40 %).

A co když to máte daleko?

Vůbec nevadí. Udělejte si výlet za námi. Nachystáme občerstvení, přebalovací pultík pro miminko, kávu nebo čaj nebo džus třebas. Máme záchody v budově a ne na chodbě:-) Máme i sólo pánské záchody. Vezměte i muže. Třeba je bude bavit koukat na mašiny. Ty jsou moc fajn. Hlavně když je potřeba mašiny seřídit. Vezměte děti, ty je třeba vzít. Budeme mít přímo na dílně malinký koutek pro děti, kde se budou moci vyřádit, malovat si nebo si zasoutěžit.

Ale abych vás nelákala jen na pánský toalety. Přijeďte se podívat hlavně za námi, popovídat si. Zveme všechny naše fotografky a fotografy, zákaznice a partnery. Zveme vás všechny. Rádi se s vámi uvidíme na naší domácí půdě.

P.s. parkování tady není vůbec špatný a jede sem autobus (je za rohem na hlavním nádraží) a taky máme kousínek vlakové nádraží. Parkování vám ještě zmapuji a nahraji fotku přímo sem během týdne, kam můžete autíčko postavit a nebude z toho malér.

Teplaky_IK_141221-01_websize

Budeme brát hotovost a karty

Na závěr info o tom, jak bude možné platit. Standard. Karty a hotovost. Bitkoinem zatím ne a výměnné obchody (jako třeba mikinu za slepici) zatím taky neberem:-)))) A taky mě napadá, že si budete třeba chtít vyzvednout osobně objednávku. To asi taky pujde ale musíme se domluvit předem a to na emailu.  Díky za pozornost. Během týdne vám sem do článku budu doplňovat informace. Fotky nachystaného sortimentu k akci a taky další aktuality.

Přijdete? Děkujeme i za sdílení

Helena a tým