Podzimní vzorovaná kolekce otevírá 28.7 ve 21:00

podzimní kolekce - ručně šité dětské oblečeníá z české republiky

Moje milé ženy, maminky, zákaznice a zákazníci,

jsem ráda, že už třetí rok pro vás mohu navrhovat podzimní kolekci a že jsme stále i přes opravdu divoké turbulence poslední dva roky zde. Kolekci pro podzim 2022 jsem navrhla v hravém stylu s několika zábavnými vzory, které potěší hlavně ty z vás, které milují opravdový styl a ručně šitou módu pro vaše nejmenší.

Jsem si jistá, že se vám budou líbit i malé updaty a novinky v nabídce, které tato sezónní kolekce s sebou přináší. 

 NOVINKY

  • V nabídce máme od letošního podzimního otevření také trička s krátkým rukávem. Tričko má prodloužená záda a vychází z našeho střihu s dlouhým rukávem z minulého roku. Krátký rukáv jsem zvolila hlavně kvůli vrstvení. Předpokládám, že bude letos více než kdy jindy důležité doma vhodně oblékat děti a to kvůli zdražujícímu se plynu a nutnosti úspory právě při topné sezóně. Krátké tričko může dítě nosit pohodlně celý den i pod mikinu na doma nebo pokud pojedete do více vytopených objektů, snadněji se reguluje právě přehřívání. Trička budeme šít od velikosti 86 do 122. Menší velikosti zatím zpracovávat nebudeme, ale mohu vám slíbit, že už pracuji na vzorovaných body pro nejmenší:-) Jen to má trochu delší "porodní bolesti". Trička zatím najdete jen v sekci Podzim 2022 ale postupně je přidáme i do dalších vzorovaných kolekcí. Pokud budete chtít tričko už teď z jiného designu, zvolte prosím vzor, který tričko již má a do poznámky mi potom napištem, jaký vzor budete chtít ušít.

 

  • Vrací se možnost Customizace nohavic romperů a legínek/harémek. Customizace znamená výměna nápletu ze vzorované na jinou barvu, která vám bude třeba ladit s podšívkou čepice.

 

  • Vrací se dvouvrstvé čepice. Budete je moci objednat s bambulkou z umělé kožešiny (ta je připevňovací pomocí očka na čepičce a zase ji můžete sundat) nebo si objednáte jen čepici a bambuly třeba dokoupíte časem na zimu. To je taky možnost. Nabídneme i bambulky zvlášť.

 

  • Novinka jsou capáčky s fleecovou vložkou na druky. Šili jsme je před 4 roky a teď je vracíme do nabídky stálé. Capky zateplí nožičku miminka od narození a poslouží i dětem starším. V nabídce nadále zůstávají i levnější Booties - tedy zateplováčky, ty budete moci objednat v designu už do své objednávky a nečekat na zpracování ve vaší velikosti. Capáčky budeme mít od velikosti pro malé novorozeně a do 1 roku. Na žádost jsme ochotni upravit délku stélky a ušít větší například pro děti postižené nebo nechodící. Cenu vám sdělíme pak v emailové komunikaci.

 

  • Do nabídky přidáváme rukavičky z bio bavlny s obrázky proti poškrábání novorozence. Jsou to jednovrstvé krásné rukavičky s žebrovaným nápletem v barvě, které poslouží na první týdny s miminkem a zabrání v poškrábání obličeje při reflexních pohybech ručiček.

 

  • Menší úpravou prošly šaty, které dostali nový tvar náramenic, který lépe kopíruje postavu a dobře padne i v případě vrstvení. Také dostaly delší sukni, která je nyní po kolena. Ale zase dost záleží na tom, jakou velikost vyberete.

 

IMG_3894  IMG_3716

 

Kolekci otevíráme dne 28.7.2022 ve 21:00 v sekci Vzorované. Do té doby budou produkty nedostupné, ale již můžete prohlížet.

Pro tištěnou kolekci platí opět dodací lhůta cca 2/4 týdny. Pro první otevření budeme sledovat počet kusů a při 400 ks objednávky uzavřeme. Chceme uhlídat dodržení doby výroby a při vyšším počtu bychom protáhli dobu dodání o týden až dva. Naše výrobní kapacity jsou momentálně menší a nechceme ubrat na kvalitě a šít halabala. Chceme vám dodávat perfektní kousky na které budete pyšní a budete je oblékat každý den tak dlouho, dokud z nich dítě nevyroste. Doporučujeme objednat co nejříve to půjde. Kolekci budeme mít otevřenou celou sezónu, ale samozřejmě čím dříve objednáte, tím dříve budete mít nachystáno na podzim. Také vás poprosíme, pokud můžete, sdílejte naše akce a i toto otevření. Každá objednávka nám hodně pomůže překonat okurkové období a připravit se na další měsíce.

 

Děkujeme a užijte si nakupování

Helena, Lukáš a tým Treehouse studia