Naše šicí dílna v Prostějově

program

 Víte, kde vzniká naše značkové dětské oblečení?

V srdci Prostějova. 

 

Každý kus vzniká pod rukama našich šikovných švadlen, které u nás pracují již od založení dílny. Naše dílna disponuje personálem na stříhárně, kde zpracováváme příchozí metráž. Máme vlastní střihy, podle kterých naši střihači každý výrobek pečlivě ustřihnou a zkompletují pro šicí část naší dílny. Momentálně disponujeme více než 40. vlastními střihy dětského oblečení. Všechny střihy navrhujeme sami s ohledem na potřeby dětí, moderní pojetí a vlastnosti materiálu.

 

Stříhárna

Naše stříhárna má vlastní velký stříhací stůl a vybavení stříhárny. Stříháme pomocí kotoučové pily pro řezání ve vrstvách. Některé produkty si ale žádají stříhání ruční a tak na řadu přichází zručnost našich střihačů. Navazujeme patterny, není pro nás překážkou ani navázání a kára a nebo proužků. Střihači mají dostatek zkušeností, aby všechny kousky byly pečlivě vyříznuty a zkompletovány. Na tom totiž stojí úspěch celého procesu!

program (3)

Šicí dílna

Šicí dílna je nyní vybavena šesti průmyslovými stroji pro šití průžných i pevných materiálů. Používáme i spodem či vrchem kricí steh a profesionálně zakončujeme všechny délky.

Specializujeme se na šití extra pružných i méně pružných dětských oděvů. Naše šikovné švadleny si umí poradit se zipy, kapsami, záševky, podšívkami a dalšími oděvními operacemi. Náš tym švadlen je velmi pečlivý. Každý šev je perfektní a dobře zakončen.

program (2)

program (4)

Naše šicí dílna je kromě vlastní produkce připravena šít i zakázky pro firmy. Pokud máte zájem o služby naší šicí dílny, podívejte se prosím na informace ZDE nebo nás neváhejte kontaktovat na e-mail info@treehousestudio.cz