Konečně máme naše produkty k osahání v Brně

Když jsem před několika lety byla na kávě u mé velmi dobré kamarádky Majky v obchodě na Hybešově ulici v Brně, ani by mě ve snu nenapadlo, že jednou budeme její partneři a její obchod zásobovat produkty. Fíha. Fakt nenapadlo! Tehdy bych si tipla, že se stane cokoliv, jen ne tohle.

Když se vrátím v čase...

Tak si vzpomínám na první den, kdy jsem se s Majkou potkala. Já tehdy čerstvá matka prvomatka jsem něco hledala na jejím eshopu a zaujal mě design eshopu ale něco mě tam štvalo. Nevím. Teď si matně vzpomínám, že to nejspíš byly popisky u produktů. A tak jsem šla a napsala email Majce do obchodu, že to mají hrozný a že jim ráda popisky napíšu. Nečekala jsem, že se někdo ozve. Ozvala se. Asi za týden jsem jela uplně připo...k ní na schůzku, vysvětlit, v čem je tedy můj přínos. Na schůzce jsme si klaply do noty a od té doby jsme pomalu budovaly naše přátelství. 

Já psala popisky, články (doteď jich tam pár najdete) a snažila se obohatit její podnikání. Ona se snažila mě nepřizabít za hrubajzny, které jsem někdy na jejím eshopu nechtěně napáchala. Hahahaha

IMG_3692

Fotografie je z mého soukromého archivu. Majka byla u porodu naší poslední dcera jako moje přítelkyně a dula.

Vztahy se někdy budují roky

Já jsem vždycky Majku obdivovala. Jaká je žena. Jak je zkušená matka. Že umí být tak empatická, energická a zároveň stále žena a matka. Uměla být a umí být stále okouzlující a krásná a svojí energií uklidňující. Před několika lety jsme spolu seděli na kávě v MC donaldu a já měla břicho s Margaretou. Povídali jsme si o podnikání. Já chtěla moc k ní do týmu a chtěla jsem pro ni pracovat. Ale tehdy na to nebyla konstelace a tak jsme zůstali jen ve vztahu kamarádském.

O několik týdnů později po téhlé kávě Majka oznámila svoje čtvrté těhotenství. A víte, já nemám dobrou pamět na datumy, ale na lidi ano a na situace. Pamatuji si, že jsem tehdy tu práci moc potřebovala a i přesto, že jsem nemohla nakonec k ní nastoupit do služeb, tak jsem byla vlastně moc ráda, že mám takovou kamarádku.

 

Dula a kamarádka

Majka tedy pro mě už pár let je kamarádkou, která je v mé kůži. Obě jsme ženami skvělých mužů. Obě máme plnou kopu dětí. Zatímco ale ona má doma samou mužskou energii, já to mám naopak. Obě jsme tahounky podnikání, které dělá spoustu radosti a společný máme i ten nejintimější zážiteik ženy, porod. Majka byla u narození Rozárky a držela mě doslova pod rameny, když jsem to nejvíce potřebovala. 

Když pak přišla s tím, že by chtěli otevřít prodejnu, zda do toho půjdeme taky, řekla jsem jasně. Půjdeme.

A39011F3-E874-4914-8F05-EF7E2BFB6FFA A398BE69-FD0A-4036-BEEF-E460FD32248B

Dává to smysl

Spolupráce nám dává smysl. Její podejna je místem, kam maminky chodí rády a naučily se tam nacházet hezké a potřebné produkty pro děti od různých značek. A tak dávalo smysl udělat zásobu a začít nabízet zboží fyzicky právě u ní. V centru Brna. Produkty je možné si osahat přímo na místě, koupit a přibrat si pár potřebností z jejího sortimentu.

A taky můžete dítě nakojit, přebalit nebo si třeba popovídat o věcech mateřských. A víte co mě napadlo? Ráda bych také na tomto místě uspořádala čas od času workshop. Popovídala s maminkami o tom, jak se například dostat na mateřské k nějakému zajímavému přivýdělku, nebo jak se nebát a vzít to do svých rukou a začít podnikat při dětech.

Dává nám to smysl

Díky Majce a www.majka-shop.cz za příležitost být součástí