Jakou patálii jsme řešili při focení kolekce u vzoru s opičkami? A jak to nakonec dopadlo?

Krásný den moje milé ženy a maminky. Dnes je to čtvrtý měsíc, kdy jsme vydali naši nejzábavnější a troufnu si říct nejkomplexnější kolekci Safari. Tahle kolekce pro nás byla velmi zásadní. Byla to první kolekce, kterou jsem chtěla připravit formou "Capsule", tedy tak, aby každý kousek ladil s dalším v kolekci a jednotlivé kousky se daly bezproblému kombinovat. Také jsme použili více materiálů a úplně nový materiál - bambusovou viskózu, které teď v dílně neřekne nikdo jiný než "kroutivec". Nejvíc si kroutivce užil stříhací tým. A i švadleny si s ním užily své.

V této kolekci bylo víc takových zábavných momentů. Někdy si říkám, že kdyby jsme tu na dílně měli skrytou kameru, tak se nejspíš budete nad záznami docela bavit. Je škoda, že do tajů výroby často nevidíte víc. Sama si říkám, co ještě ukázat, jak by to vypadalo na tom Instagramu a co je prostě moc. Je to vážně velká alchymie.

Opičky bez "prdele"

Já vím, že bych neměla být sprostá a už vůbec ne v blogu. Jenže tohle slovo se u nás prostě skloňovalo jednu dobu opravdu hodně často. Když jsme totiž přemotali všechny bambusové látky na malé role, zjistili jsme, že naše opičky nemají zadky. No a já říkám, "Tyjo! No bez prdele, ty opičky nemají prdel!". Doufám, že vás opravdu nepohoršuji, jsme přeci jen dospělí všichni tady a je to spíše zábavné a úsměvné, než sprosté.

No byla to tedy nemilá situace. Měli jsme odvzorkovat a odeslat na focení produkty k Ivaně Katolické a měli jsme na to určitý termín. Podívala jsem se nejprve na patterny, které jsem zakoupila a hle, byla tam vážně chyba! Jedna z opiček neměla správně zopakovanou část těla. A zrovna taková velká a hnědá opice. 

Návrh bez názvu (2)

Ivi, help, jak to uděláme?

Celá role byla s opičkami bez prdelek. Ach jo! Takové škody. Co s tím, termíny nestihneme pokud necháme udělat reprint látky. Navíc musím opičce zadek dostavět, což není pro mě problém ale teď nám to nic nevyřeší. Takže volám Ivance: " Ivi co s tím? Nafotíš děti z nějakých úhlů, aby to nebylo vidět?" Ivka mě moc nepotěšila. Nejde to. Když fotí děti, je to rychlé, cvaká se, děti většinou nepózují. Určité úhly tedy rovnou zamítá.

Takže to nepůjde, no.

Nevadí, zkusme to nafotit a uvidíme, co se dá dělat. Ivanka dostala všechny produkty s opičkami a začali fotit. Nám nezvbývalo než čekat, co z toho bude. A Ivanka zase nezklamala. Sedla si k PC a všem opičkám prdelky dostavěla a na všech fotkách! Těch opic bylo asi milion. Ivanka zachránila kolekci. A nikdo nic nepoznal.

Uf!

Návrh bez názvu_6

Opičky byly nejlepší vzor této kolekce

A přestože málem žádné opičky nebyly a bylo opravdu kousilínek k tomu je nenafotit, tak se to zvládlo a opičky byly pro tuto kolekci nejlepší vzor! Nebo vlastně nejlepší produkt vůbec. Opičková trička s volánkem nebo opičkové tričko s kapsou bylo opravdu nejoblíbenější široko daleko. Tento vzor je přitom úplně jednoduchý, ne úplně dětský a tak zábavný. Neměla jsem vůbec potuchy, jak se celá kolekce ujme. I přes první vlažnější ohlasy na to, že to není náš styl a naše tvorba, se ale kolekce moc líbila a sama byla velmi úspěšná.

Budou podobné kolekce jako Safari?

Já jsem opravdu ráda, přesto že to bylo takové trochu vybočení z našeho stylu, chtěla jsem zkusit něco nového a zábavného a to se povedlo. Takový styl tvorby kolekce se mi moc líbí. Je to opravdu zábavné, kombinovat vzory, jednobarevné látky, materiály a střihy a to je opravdu to, co bych chtěla dělat i s dalšími našemi vzory do budoucna, ale je to opravdu hodně náročný připravit takovou kolekci. Finančně to je náročnější, než vybrat jeden vzor a vytvořit od něj různé produkty. Ráda bych do budoucna postupně vytvářela podobně komplexní kolekce, ale musíme počkat co přinese trh. Je nestabilní doba a na experimenty teď není prostor.

Tím ale neříkám, že se experimentů a novinek vzdávám. Naopak. Věřím, že to máte rádi taky. Pokusím se vás ještě více zapojovat do dění na dílně, do příprav a ukazovat vám situace, které řešíme. Samotnou mě to baví o to víc, když vidím, že se vá to baví a dáte mi to najevo. Chci s vámi více sdílet i patálie a různé zábavné záseky. Hacky, návody atd. A jako první kanál, který bude dostávat mnohem více obsahu bude e-mail. 

Přihlaste se k odběru novinek a budu vám tento obsah posílat přímo do emailu. 

Kolekce Safari končí, rozloučíme se

Kolekce je s námi už více než čtyři měsíce a souběžně už prodáváme produkty na podzim. A protože jde vyloženě o letní kolekci, tak ji dnes 3.8.2022 ve 21:00 oficiálně ukončíme a stáhneme z prodeje na e-shopu. Byla skvělá, máme ty střihy moc rádi a vy, pokud ji i vy máte, moc děkujeme za zakoupení. Pokud ještě nic z této kolekce nemáte, určitě objednejte dnes do 21:00.

Na eshopu najdete celou nabídku k objednání, vyřízení teď netrvá dlouho, cca 7 dní od platby a máte kousky doma. Látky máme skladem a netiskneme je. Pokud máte požadavek třeba na nějaké jednodušší zpracování triček (třeba úplně jednobarevné - rádi vyhovíme). Na váš poslední nákup této kolekce můžete využít slevový kod SAFARI pro czk a SAFARISK pro eura.

Kód vám odečte 15% z ceny těchto kousků.

Kolekci najdete zde