Garance výměny až do 30.ledna 2023 - nakupujte na Vánoce bez starostí

 

Krásné podzimní ráno maminky a tatínkové, babičky a tety. A všichni ostatní, kteří máte mezi blízkými čerstvou maminku nebo tatínka a nevíte, co jim koupit na Vánoce. Myslíme na vás a víme, že náš sortiment je tím pravým, co by mohla maminka nebo nastávající maminka chtít najít pod vánočním stromem. Stejně tak chápeme, jak je těžké nakupovat oblečení a doplňky pro miminko nebo dítě.

Proto jsme pro vás upravili naše podmínky pro nákup, Ode dnešního dne - 20.10 všechny objednávky zakoupené tímto datem dále, mají již Garanci výměny za jiný kus, velikost nebo Store kredit až do 30.1.2023.

 

Co to znamená?

Pokud zakoupíte cokoliv u nás na obchodě nebo na eshopu od tohoto data a nebude to obdarovanému sedět, nebo se netrefíte barvou, může se obdarovaný přihlásit až do 30.1.2023 o výměnu za store kredit na e-shopu a vybrat něco jiného nebo jinou velikost a nebo se stavit na prodejnu a vyměnit na místě.

 

Co to je Store kredit?

Store kredit je poukaz s kódem, který bude mít nahranou slevu z nákupu v hodnotě produktu, který bude obdarovaný vracet. Kredit pak má platnost 3 měsíce a lze jej využít na jakýkoliv sortiment na našem obchodě nebo eshopu. Nelze jej vyplácet v hotovosti nebo na účet.

 

Pro jaké objednávky garance platí?

Garance platí pro všechny objednávky zakoupené a zaplacené mezi daty 20.10 a 23.12.2022.

 

Co když nebude jiná velikost skladem nebo nevyberu nic?

Pak je to jednoduché, získáte Store kredit v hodnotě produktu nebo produktů, které vrátíte a ten můžete využít po dobu 3 měsíců u nás na eshopu nebo obchodě.

Legíny s traky pro děti - Treehouse studio.cz